O firmě

DPRINT byl založen roku 2005 v reakci na nedostatečné kapacity a kvalitu tisku technické dokumentace v Českých Budějovicích. Tato činnost je stále naší prioritní, ale postupem času jsme rozšířili naše služby např. o vazbu závěrečných prací, velkoobjemové tisky propagačních materiálů nebo tisk obrazů na lehčené desky, bavlněná plátna nebo do kovových rámů.


Potřebujete najít někoho konkrétního? Přejděte do sekce KONTAKTY

Naše technologie

Stroje na kterých tiskneme

3D tiskárna -  ORIGINAL PRUSA MK3S

Original Prusa i3 MK3/S je „Nejlepší 3D tiskárnou” podle All3DP.com a časopisu MAKE:, ve kterém MK3/SS získala i "Volbu redakce" jako nejlépe hodnocená 3D tiskárna v žebříčku Digital Fabrication Guide 2019. Mezi přednosti MK3/S patří přebudovaný extruder, celá řada senzorů a chytrých vlastností.

HP PageWide XL 5000

Černobílý a barevný velkoformátový tisk, automatické skládání výkresů do formátu A4. Rychlost tisku až 15 m2  (=15x A0) za minutu. Tiskárna využívá speciální pigmentové inkousty, díky kterým jsou dokumenty odolné vůči světlu a vodě, navíc jim nevadí vlhkost ani drsné prostředí na stavbách. Náhrada ofsetového tisku, levný tisk plakátů.

HP DesignJet Z5600

Barevný plotr s vysokou kvalitou tisku využitelnou zejména pro tisk fotografií, plakátů a posterů. Působivé výsledky a živé barvy díky použití přímého chromatického červeného inkoustu. Tisk až do formátu A0+ (šířka role 914 mm). Možnost tisku na různé formáty – fotopapír, samolepící média, průhledný papír, plátno (na poptání – ne všechny materiály máme stále skladem).

Xerox Versant 80

Maloformátová (do A3) tiskárna s rychlostí tisku až 80 stran/minutu. Vyhřívaný a větraný zásobník papíru a integrovaný spektrofotometr zajišťují stabilní kvalitu barev stále na nejvyšší úrovni. Jednoprůchodové oboustranné skenování (200 stran/min.). Automatická tvorba až 100 stranných brožur (s možností vnějších desek s vyšší kvalitou papíru). Levný tisk letáků.

Sharp MX-6070N