O firmě

DPRINT byl založen roku 2005 v reakci na nedostatečné kapacity a kvalitu tisku technické dokumentace v Českých Budějovicích. Tato činnost je stále naší prioritní, ale postupem času jsme rozšířili naše služby např. o vazbu závěrečných prací, velkoobjemové tisky propagačních materiálů nebo tisk obrazů na lehčené desky, bavlněná plátna nebo do kovových rámů.


Náš tým

Obchod: 
Zuzana Davidová
davidova@dprint.cz
+420 606 937 361

Provoz:
Eva Minářová
minarova@dprint.cz
+420 606 584 615


Kristýna Kušnerová
kusnerova@dprint.cz


Naše technologie

Stroje na kterých tiskneme

3D tiskárna -  ORIGINAL PRUSA MK3S

Original Prusa i3 MK3/S je „Nejlepší 3D tiskárnou” podle All3DP.com a časopisu MAKE:, ve kterém MK3/SS získala i "Volbu redakce" jako nejlépe hodnocená 3D tiskárna v žebříčku Digital Fabrication Guide 2019. Mezi přednosti MK3/S patří přebudovaný extruder, celá řada senzorů a chytrých vlastností.

HP PageWide XL 5000

Černobílý a barevný velkoformátový tisk, automatické skládání výkresů do formátu A4. Rychlost tisku až 15 m2  (=15x A0) za minutu. Tiskárna využívá speciální pigmentové inkousty, díky kterým jsou dokumenty odolné vůči světlu a vodě, navíc jim nevadí vlhkost ani drsné prostředí na stavbách. Náhrada ofsetového tisku, levný tisk plakátů.

HP DesignJet Z5600

Barevný plotr s vysokou kvalitou tisku využitelnou zejména pro tisk fotografií, plakátů a posterů. Působivé výsledky a živé barvy díky použití přímého chromatického červeného inkoustu. Tisk až do formátu A0+ (šířka role 914 mm). Možnost tisku na různé formáty – fotopapír, samolepící média, průhledný papír, plátno (na poptání – ne všechny materiály máme stále skladem).

Xerox Versant 80

Maloformátová (do A3) tiskárna s rychlostí tisku až 80 stran/minutu. Vyhřívaný a větraný zásobník papíru a integrovaný spektrofotometr zajišťují stabilní kvalitu barev stále na nejvyšší úrovni. Jednoprůchodové oboustranné skenování (200 stran/min.). Automatická tvorba až 100 stranných brožur (s možností vnějších desek s vyšší kvalitou papíru). Levný tisk letáků.

Sharp MX-6070N