• Objednávejte zde
  • Napište nám
  • Kde nás najdete
Provozní doba:
po-čt 08:00 - 17:00
08:00 - 16:00
so 09:00 - 11:00
ne po dohodě
přestávka 12:00 - 12:45
DPRINT - tisk, kopírování, skenování, vazba, diplomové práce. České Budějovice Senovážné náměstí 2.

Obchodní podmínky

Jak objednáte

a) e-mailem
Objednávejte na e-mailové adrese dprint@dprint.cz. Uveďte veškeré vaše požadavky, případně přiložte soubor a hlavně nezapomeňte na váš mobilní telefon pro případnou zpětnou konzultaci.

b) osobně v provozovně
Najdete nás na Senovážném náměstí mezi dvěma hlavními budovami Metropolu. Většinu běžných zakázek vyhotovíme na počkání. I delší čekání však není nijak nepříjemné. Jsme vybaveni pohodlným sezením v prostoru před recepcí.

c) objednacím formulářem na našich webových stránkách
Pokud vyplníte nezbytné údaje při prvním přihlášení, můžete používat pohodlné objednávání na stránkách www.dprint.cz. Vložte soubory ke zpracování a doplňte je případnými podrobnostmi v textovém poli.

d) faxem
Pro objednávku můžete využít i faxového čísla +420 387 313 269.

Jak zaplatíte

a) hotově:
Hotově zaplatíte přímo v provozovně při převzetí zakázky.

b) kartou Jsme vybaveni platebním terminálem Uni Credit Bank 

c) převodem:
Cenu zakázky vyšší než 1 000,- Kč je možné uhradit po vystavení faktury převodem. Budeme požadovat jméno, název firmy, adresu, jméno zodpovědné osoby, IČ, případně DIČ. Doba splatnosti je 14 dní.

Reklamace

Pokud výsledek zpracování zakázky neodpovídá požadavku zákzníka, jsme připraveni v rámci možností vše napravit. Je třeba se spojit s provozovnou, předložit námitky, které společně analyzujeme a v případě oprávněné stížnosti bez úhrady učinit opravu.